Başakşehir Klima Servisi – Klima Bakımının Adresi!

başakşehir klima servisi

Başakşehir klima servisi ekiplerimiz aynı gün tamir, bakım ve danışmanlık hizmetleriyle yanınızda!

Başakşehir, İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan bir ilçesidir. 2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılarak ilçe yapılmıştır. Başakşehir’in kuzeyinde ve kuzeybatısında Arnavutköy, kuzeydoğusunda Sultangazi, güneyinde Avcılar, Küçükçekmece ve Bağcılar, doğusunda Esenler, batısında ve güneybatısında ise Esenyurt ilçeleri bulunmaktadır. Başakşehir klima servisleri desteğini ise ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Başakşehir klima servisi her mekan için iklimlendirme sorunlarına çözüm bulmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Başakşehir klima servisi olarak İstanbul’da her ilçe ve mahalleye servis hizmeti götürüyoruz. Ödüllü klima servis merkezimiz, müşterilerimizin klima tamiri ve bakımı dahil iklimlendirme ihtiyaçlarını sorunsuzca çözmektedir.
Başakşehir klima servisi ekiplerimiz evlerinize ve iş yerlerinize:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini hizmetleri vermektedir.

Servis Danışmanlığı

Klima tamiri ve bakımında deneyimli ekiplerle çalışmak ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız ücretsiz servis danışmanlığı hizmetimizden yararlanmalısınız. Başakşehir klima servisi danışmanlarımız cihazlarınızın arızalanma nedenlerini ve yapılacak müdahaleleri anlatarak sizleri bilgilendirecekler. Klimanızın nereye montaj edilmesi gerektiğinden ve klima bakımı yapılmasının öneminden bahsedecekler. Klima tamiri sırasında orijinal parçaların kullanılmasının cihaz ömrü için gerekliliğini de anlatacaklar. Böylece sizleri bilinçlendirmiş olacaklar.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları