Barbaros Klima Servisi – Profesyonel Destek!

barbaros klima servisi

Barbaros klima servisi, bakım ve onarımda uzman dokunuş!

Barbaros, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Bağcılar ilçesine bağlı 22 mahalleden biri. 20 bini aşan nüfusu ile kalabalık bölgelerden olan Barbaros, doğusunda Kâzım Karabekir, batısında Hürriyet, güneyinde ise Bahçelievler ilçesine bağlı Kocasinan mahalleleri ile çevrilidir. Mahallede bulunan okulların, evlerin, iş yerlerinin, bankaların ve alışveriş merkezlerinin servis ihtiyaçlarını karşılayan Servis Home, tüm klima süreçlerini profesyonel ekibiyle takip etmektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Barbaros’ta Servis Home Kalitesi

Barbaros klima servisi olarak 40 kişiden oluşan teknik kadromuz ve geniş araç filomuzla adresinize hizmet sunuyoruz. Çağrı merkezimizce karşılanan aramalarınız sonucunda:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizi karşılamak için harekete geçiyoruz.

Servis Danışmanlığı

Barbaros klima servisi satış öncesi ve sonrası destekleriyle hizmet deneyiminizi artırıyor. Hangi klimayı almanız gerektiğini, mekana göre klima seçiminin nasıl olması gerektiğini, en ucuz klimaları ve aklınıza takılan diğer soruları danışmanlarımıza sorabilirsiniz. Servis danışmanlarımız onarım süreçleriyle ilgili olarak da sizi bilgilendirecektir.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları