Bahçeşehir Klima Servisi – Güvenli Hizmet!

bahçeşehir klima servisi

Bahçeşehir klima servisi ile iklimlendirme ihtiyaçlarınız en kısa sürede çözülüyor.

Bahçeşehir Küçükçekmece Gölü’nün kuzeybatısında yer alan ve Türkiye’nin ilk uydu kenti olan bölgedir. TOKİ tarafından toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açılan Bahçeşehir, 50 bini aşan nüfusu ile İstanbul’un en büyük yerleşim yerlerinden biridir. Yeşil alanları, göleti, parkları ve bahçeleri ile kaliteli bir yaşam alanı olan Bahçeşehir’de alışveriş merkezleri, okullar, sanayi siteleri ve evler için klima hizmetlerini ekibimiz vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Bahçeşehir’de Servis Home Kalitesi

Bahçeşehir klima servisi Servis Home evleriniz ve iş yerleriniz için satın aldığınız klimaların bakımdan aksesuara kadar her türlü ihtiyacını en kısa sürede tamamlıyor. İstanbul’un en gelişmiş servis ağıyla:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında %100 memnuniyetle çalışıyor.

Servis Danışmanlığı

Bahçeşehir klima servisi danışmanlarımız ev ve iş yerleriniz için alacağınız klimalarda tercihlerinizi kolaylaştırmak için destek sağlıyor. Cihazların kapasiteleri, mekanınıza uygun olup olmayacağı hakkında bilgilendirme yaparak kesin karar vermenizi sağlıyor. Ayrıca klima kullanımında püf noktalar vererek cihazınızdan aldığınız verimi artırıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları