Bahçeköy Klima Servisi – Kalite ve Güven!

bahçeköy klima servisi

Bahçeköy klima servisi, cihazlarınıza profesyonel dokunuşlar, hızlı çözümler…

Bahçeköy, İstanbul Sarıyer’e bağlı mahalledir. Bahçeköy’ün kuruluş yılları 1521 yıllarına dayanmaktadır. Lozan Antlaşması ile birlikte bölgeye Türkler yerleştirilmiştir. Belgrad Ormanı ile bilinen bölgede aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi, Orman İşletme Müdürlüğü, İSKİ Vakıf Sular Şube Müdürlüğü bulunmaktadır. Bahçeköy’deki servis ihtiyaçlarını ise ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Bahçeköy’de Servis Home Kalitesi

Türkiye’nin en iyi servis merkezlerinden biri olan Servis Home, 40 kişilik uzman ekibi ve sınırsız teknik imkanlarıyla Bahçeköy bölgesindeki tüm iklimlendirme sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Ekibimiz:

• Servis Danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinize anında cevap vererek kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.

Servis Danışmanlığı

Servis Home danışmanlığı satış öncesinde ve sonrasında nitelikli destek almanızı sağlıyor. Alacağınız klima için fiyat ve cihaz önerileri yapan danışmanlarımız, doğru klimayı aldıktan sonra kullanım önerileri veriyor ve tamir süreçlerinde sorularınızı yanıtlıyor. Kaliteli klima kullanımı için dilediğiniz her an hizmet veriyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları