Bağlarbaşı Klima Servisi – Bakım ve Onarımda Kalite!

bağlarbaşı klima servisi

Bağlarbaşı klima servisi ekiplerimiz aynı gün tamir bakım onarım hizmeti ile yanınızda!

Bağlarbaşı, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, Üsküdar ilçesi sınırlarında bulunan bir semttir. Gelişmekte olan bir bölge olarak dikkat çeken mahalle için Bağlarbaşı klima servisleri desteğini ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Bağlarbaşı klima servisi her mekan için iklimlendirme sorunlarını hızlı şekilde çözmekte, klima bakımı ve tamiri süreçlerini profesyonel şekilde sonuçlandırmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

20 yılı aşan sektörel deneyim, geniş araç filosu ve uzman ekiplerle verdiğimiz Bağlarbaşı klima servisi hizmetlerimiz ile mekanlarınızda kaliteli iklimlendirmeyi oluşturuyoruz. Bağlarbaşı klima servisleri olarak klima bakımı ve tamiri hizmetlerimizden hızlı bir şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home markamızın deneyimli servis danışmanları sayesinde klima tamiri, bakım ve onarım süreçlerinde sizleri nelerin beklediğini söylüyoruz. Bağlarbaşı klima servisi danışmanlarımız aynı zamanda doğru klima kullanımı ve bakım – tamir ücretlerini de belirtiyorlar. Yeni klima alacak olanlara ise klima markaları hakkında bilgi veriyorlar. Klima bakımı ve tamiri hakkında aklınıza takılan tüm soruları yanıtlıyorlar.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları