Bağcılar Klima Servisi – Bakım ve Onarımda Lider!

bağcılar klima servisi

Bağcılar klima servisi, klima bakım ve tamirinde yıl boyu yanınızda!

Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden biridir. İstanbul’un ilçeleri arasında en yüksek nüfus yoğunluğuna sahip olanıdır. Son yıllarda doğu ve güneydoğu illerinden ciddi oranda göç almıştır. Bağcılar klima servisi ihtiyaçlarını ise ekiplerimiz karşılamaktadır. Servis Home Bağcılar klima servisleri her mekan için iklimlendirme sorunlarını gidermekte, onarımdan montaja, tüm klima kullanım süreçlerini yönetmektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Avrupa Yakası’nın en deneyimli klima servis ekibine sahip olan Servis Home, kullandığınız cihazlarınızı ilk günkü performanslarına kavuşturacak klima bakımı ve tamiri hizmetlerini sunuyor. Bağcılar klima servisi ekiplerimiz evleriniz, iş yerleriniz, firmalarınız ve yaşam alanlarınız için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini sağlıyor.

Servis Danışmanlığı

Klimanızın arızalarını doğru şekilde tespit edecek, aklınızdaki tüm sorulara yanıt verecek servis danışmanlığı hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Servis Home klima danışmanları sayesinde hangi klimayı alacağınızdan nereye monte edileceğine kadar uzman bilgilendirme ile karşılaşabilirsiniz. Bağcılar klima servisi hizmetlerinden hızlıca ve güvenli şekilde yararlanabilirsiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları