Avcılar Klima Servisi – Güvenli ve Güncel!

avcılar klima servisi

Avcılar klima servisi ile klimalarınızı güvenli ekiplere ve güncel teknolojiye emanet edin!

Avcılar, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. İlçenin doğusunda Küçükçekmece Gölü ile Küçükçekmece ilçesi, güneyinde ise Marmara Denizi yer almaktadır. Şehir merkezine 27 km uzaklıkta yer alan ilçe için Avcılar klima servisi desteğini ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Avcılar klima servisi ekiplerimiz klimanızın modeline uygun bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Avcılar ilçemizde yer alan ev ve iş yerleri için kullanılan klimalara ilk günkü performanslarını ve konforlarını kazandırıyoruz. Klima bakımı ve tamiri dahil olmak üzere tüm servis süreçlerinde tam destek sunuyoruz. Avcılar klima servisi ekiplerimiz ile ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

İstanbul’un her semtine hizmet götüren Servis Home markamız, klima danışmanları ile bakım ve onarımda aklınıza takılan tüm sorulara yanıt buluyor. Avcılar klima servisi teknisyenlerimizin uygulamalarından bahsederek klimanızın ihtiyaçlarını belirliyor. Klimanın doğru montaj yeri, klima tamiri ve klima kullanımı hakkında da bilgi veriyor. Avcılar klima tamiri ve bakımında doğru ekiplerle çalışmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları