Ataşehir Klima Servisi – Servis Home Her Yerde!

ataşehir klima servisi

Ataşehir klima servisi aynı gün tamir, bakım ve onarım hizmetleriyle her zaman yanınızda!

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. 2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar’dan bazı mahalleleri içine katarak ilçe statüsü kazanmıştır. Yerleşim yerleri ve iş merkezleri ile gelişmekte olan Ataşehir klima servisi ihtiyaçlarını ise ekiplerimiz karşılamaktadır. Servis Home Ataşehir klima servisleri ekiplerimiz iklimlendirme sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

İstanbul’un her ilçesine ve mahallesine klima servisi hizmetini ulaştıran Servis Home olarak 20 yılı aşan sektör deneyimimiz, 40 kişilik uzman teknisyen kadromuz ile %100 memnuniyet garantisi sunmaktayız.

Ataşehir klima servisi olarak:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temininde profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Servis Danışmanlığı

Klima arıza çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmak, neden bakım yaptırmanız gerektiğinin önemini kavramak için ücretsiz servis danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ataşehir klima servisi danışmanlarımız klima onarımı ve bakımında aklınıza takılan her şey için profesyonel destek sunuyor. Ayrıca, tüm klima tamiri ve bakımı süreçlerinde yanınızda yer alarak alıyor. Sizler ise kaliteli hizmet almanın tadını çıkarıyorsunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları