Ataköy Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

ataköy klima servisi

Ataköy klima servisi, İstanbul’un kent yaşamının en hareketli olduğu bölgelerden biri olan Ataköy’de profesyonel servis desteğine devam etmektedir.

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer alan Ataköy, 45 bine ulaşan nüfusu ve 11 kısma yayılan apartman bloğu tarzındaki yapıları, kültür merkezleri, belediye konservatuarı, alışveriş merkezleri, marina ve sahil bölümü ile konforlu bir yaşam alanıdır. Şehrin lüks semti Ataköy’de ev ve iş yerleriniz için gerekli olan servis hizmetlerini ekibimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Ataköy’de Servis Home Desteği

Servis Home Ataköy’de deneyimli ekibi ve teknik gücü ile hizmet vermeye devam etmektedir. 20 yılı aşan sektörel deneyim, geniş servis ağı, orijinal yedek parça ve aksesuar garantisiyle Ataköy’deki her eve ve iş yerlerine:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetleri sunmaktadır.

Ekibimiz ve güler yüzlü çağrı merkezimiz yıl boyu cihazlarınızın yanındadır.

Servis Danışmanlığı

Klima satın alırken, montaj yaptırırken ve cihazınızı kullanırken uzman desteğine ihtiyacınız olabilir. Yetkili servis merkezi Servis Home klima danışmanı, nasıl bir klima almanız gerektiği konusunda size yardımcı olarak klima montaj ve bakım süreçlerini de yürütecek. Ayrıca dilediğiniz her zaman ekibimize ulaşarak danışman desteği isteyebilirsiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları