Atakent Klima Servisi – Serviste Güven!

atakent klima servisi

Atakent klima servisi, klimalarınız için profesyonel destek…

Atakent, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunan mahallelerdendir. Son dönemlerde hızla büyüyen ve gelişen bölge konum olarak Çakmak Mahallesi’nin batısında Ümraniye çıkışının doğusunda yer alır. Güneyinde Küçüksu, kuzeyinde Mustafa Kemal ve Esatpaşa mahalleleri bulunur. 20 bini aşan nüfusu ile Anadolu Yakası’nda önemli yerlerden biri olan Atakent’te bulunan iş merkezlerine, evlere, yapılara, alışveriş merkezlerine, spor salonlarına, okullara Servis Home olarak klima uygulamaları sunmaktayız.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Atakent’te Servis Home Kalitesi

Atakent klima servisi Servis Home olarak klimalarınızın her ihtiyacında yanınızdayız. Çağrı merkezimize gelen aramalardan sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında her biri alanında uzman ekiplerimizle sizlere yardımcı olmaktayız.

Servis Danışmanlığı

Servisman servis danışmanlığı ile satış ve servis süreçlerinde sizi nelerin beklediğini görebileceksiniz. Servis danışmanlarımız klima özellikleri ve kapasiteleri hakkında bilgi vererek mekanınıza uygun klimayı önerirken onarım durumları hakkında da bilgilendirme yapacaklar.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları