Aşağı Dudullu Klima Servisi – Deneyim ve Profesyonellik!

aşağı dudullu klima servisi

Aşağı dudullu klima servisi, kişisel ve kurumsal klima çözümleri için adresinize geliyor…

Dudullu yerleşmesinin kuruluşu 350 yıl kadar önceye gitmektedir. İlk kurulduğunda Sarıbayraktar adını taşıyan yerleşmenin ismi daha sonra Dudullu olmuştur, sonraları köy Aşağı ve Yukarı Dudullu olarak ikiye ayrılmıştır. Yukarıdudullu’ya göre daha az gelişmiştir. Bölgede yer alan iş yeri ve konutlar için Servis Home ekibimiz klima çözümleri sunmaya devam etmektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Aşağı Dudullu’da Servis Home Kalitesi

Aşağıdudullu klima servisleri olarak kişi ve kuruluşlara satış ve servis hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Çağrı merkezimize gelen aramalardan sonra sizlere:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servisman servis danışmanlığı hizmetinden yararlanarak hangi klimayı alacağınıza ve nasıl kullanacağınıza daha rahat karar verirsiniz. Danışmanlarımız alan keşfinden sonra en uygun klima modellerini size sunarak tercih sürecinizi hızlandırır.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları