Arnavutköy Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

arnavutköy klima servisi

Arnavutköy klima servisi, İstanbul’un her noktasına aynı kaliteyi ve güvenceyi sunuyor.

Arnavutköy, İstanbul Boğaziçi’nin Avrupa yakasında Beşiktaş ilçesinin sınırları içinde ünlü bir mahalledir. İstanbul Boğazı’nın Avrupa yakasındaki sahilde Kuruçeşme ile Bebek arasında yer alır. Tarihi yapısını korumuş olan bu yerleşim yerinde tarihi evler, iş yerleri, kurumlar ve mekanlar için klima çözümlerini ekibimiz sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Arnavutköy’de Servis Home Kalitesi

Arnavutköy klima servisi köşkleri, iskelesi ve doğal görünümü ile dikkat çeken bu mahallede ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet garantisi veriyor. Çağrı merkezimize ulaştığınızda;

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında uzman destek sunuluyor.

Servis Danışmanlığı

Arnavutköy klima servisi danışmanlarımız klima almadan önce cihaz fiyatları, kapasite ve özellikleri hakkında sizi bilgilendiriyor. Aynı zamanda arıza durumlarında çağrı merkezimizi aramadan önce yapmanız gerekenleri anlatıyor, cihazınızı güvenceye almanızı sağlıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları