Anadolu Kavağı Klima Servisi – Aynı Gün Bakım!

anadolu kavağı klima servisi

Anadolu Kavağı klima servisi aynı gün servis ve bakım hizmetiyle daima yanınızda!

Anadolu Kavağı, İstanbul’un Anadolu kıyısında Karadeniz’e doğru Beykoz’dan sonra 10 kilometrelik orman yolunun ve askeri alanın sonunda yer alan boğazın en güzel köylerinden birisidir. Yemyeşil ormanları ve sakin mekanları ile dikkat çeken Anadolu Kavağı İstanbulluların sık sık gittiği yerlerden biridir. Yerleşim yerleri ve restoranları ile şirin bir mahalle olan Anadolu Kavağı klima servisleri desteğini ise ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Anadolu Kavağı klima servisi ekiplerimiz her mekan için iklimlendirme çözümleri sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Anadolu Kavağı klima servisi ekipleri arasında 20 yılı aşan sektör tecrübesiyle dikkat çeken Servis Home yetkili klima servis merkezi olarak klima bakımı ve onarımı için maksimum destek veriyoruz. Anadolu Kavağı klima servisi ekiplerimizle ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize en kısa sürede geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

ServisMan klima danışmanlarımız sizleri klima tamiri ve onarımı sırasında nelerin beklediğini, bakım ve arıza fiyatlarının neye göre değiştiğini belirtecekler. Anadolu Kavağı klima servisi danışmanlarımız satın aldığınız klimaların da montajı ya da sökümü hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadırlar. Profesyonel destek almak isteyenler için kullanım ve arıza sonrası dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgilendirmede bulunmaktadırlar.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları