Anadolu Hisarı Klima Servisi – Hızlı Hizmet!

anadolu hisarı klima servisi

Anadolu Hisarı klima servisi aynı gün servis hizmeti ile hızlı bakım ve arıza çözümleri sunuyor.

Eskiden küçük bir balıkçı köyü olan Anadolu Hisarı semti, şimdi renkli tarihi evleri ile dikkat çekmektedir. En çok bilinen ve ismini aldığı tarihi yapı Anadolu Hisarı, Göksu Deresi’nin İstanbul Boğazı’na döküldüğü yerdedir. 1395’te Yıldırım Bayezid tarafından, İstanbul kuşatmasına hazırlık amacıyla yapılmıştır. Şimdilerde sakin bir yerleşim yeri olan Anadolu Hisarı klima servisleri desteğini ise ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Anadolu Hisarı klima servisi ev ve iş yerlerindeki klimalardaki arıza ve bakım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Anadolu Hisarı’nda Servis Home Kalitesi

Anadolu Yakası klima servisi denince akla gelen ekiplerden olan Servis Home yetkili klima servis merkezi olarak klima tamiri ve bakımı süreçlerini sorunsuz şekilde yönetiyoruz. Anadolu Hisarı klima servisi ekiplerimizle ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinizde hizmet veriyoruz.

Servis Danışmanlığı

Evleriniz, iş yerleriniz, çocuk ve yaşlı odalarınız için klima satın alacaksanız ya da klima bakımı ve onarımı için doğru ekibi bulmak istiyorsanız ServisMan klima danışmanlarımız sizlere ücretsiz olarak klima danışmanlığı hizmeti vermektedir. Anadolu Hisarı klima servisi danışmanlarımız satın aldığınız klimaların da montajı ya da sökümü hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Klima tamiri ve klima bakımı süreçlerinin tamamında aktif şekilde yanınızda yer almaktadır.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları