Ambarlı Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

ambarlı klima servisi

Ambarlı klima servisi ile aynı gün hizmet, güvenli onarım, tasarruflu bakım…

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Avcılar ilçesine bağlı 10 mahalleden biri olan Ambarlı, 40 bine yakın nüfusu ile büyük yerleşim yerlerinden biridir. Avcılar ilçesinin kıyı mahallelerinden biri olan Ambarlı’nın güneyinde Marmara Denizi; kuzeyinde Cihangir; kuzeydoğusunda Merkez; doğusunda Denizköşkler; batısında ise Beylikdüzü ilçesine bağlı Yakuplu bulunuyor. Kalabalık nüfusu ve sahip olduğu iş sahaları nedeniyle klima ihtiyaçları fazla olan bölgede Servis Home yıl boyu hizmet veriyor.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Ambarlı’da Servis Home Kalitesi

Ambarlı klima servisi Servis Home, satış öncesi ve sonrası destekleriyle İstanbul’un en iyi servislerinden biri olmaya devam ediyor. Yetkili servis merkezimiz sizlere:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında yardımcı oluyor.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlarımız sayesinde mekanınıza uygun klimayı satın alacaksınız. Yaşadığınız yerin büyüklüğüne ve hava koşullarına göre ideal cihazı seçmiş olacaksınız. Danışmanlarımız, klima kapasitesi, kullanım koşulları, servis ve klima montaj hizmetleri hakkında da desteklerini esirgemeyecekler.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları