Altunizade Klima Servisi – Mükemmel Hizmet!

altunizade klima servisi

Altunizade klima servisi, klima uygulamalarında deneyimli ekip garantisi…

Altunizade, İstanbul ilinin Üsküdar ilçesine bağlı bir mahalledir. Üsküdar-Kısıklı yolu üzerinde, Bağlarbaşı ile Millet Bahçesi adı verilen park arasında kalan bölgenin güneye, Koşuyolu’na kadar uzanır. Üsküdar ilçesine bağlı olan Altunizade Mahallesi, 1980’lerin sonundan itibaren gelişerek iş merkezleri ve AVM’lerle birlikte kalabalıklaşmıştır. Üsküdar Üniversitesi, 29 Mayıs Üniversitesi ve İstanbul Şehir Üniversitesi’nin kampüslerinin bulunduğu bu kalabalık mahalleye Servis Home ekiplerimiz iklimlendirme hizmetleri sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Altunizade’de Servis Home Kalitesi

Altunizade klima servisleri olarak satış öncesi ve sonrası hizmetlerimize yıl boyu devam ediyoruz. Her biri alanında uzman teknisyenlerimizle birlikte:

• Servis Danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Klima Sökümü
• Yedek Parça – Aksesuar konularında sizlere destek oluyoruz.

Servis Danışmanlığı

Klima satın alacaklara, montaj yaptıracaklara ya da cihazını servise göndereceklere ServisMan desteği! Servis danışmanlarımız satın alacağınız klimayı seçmenizi kolaylaştırıyor. Doğru klimayı aldıktan sonra montajını yaptırarak kullanım önerileri veriyor ve tamir süreçlerinde sorularınızı yanıtlıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları