Altıntepsi Klima Servisi – Uzmanından Hizmet!

altıntepsi klima servisi

Altıntepsi klima servisi, uzun ömürlü ve dayanıklı cihazlar için uzman destek sunmaktadır.

Altıntepsi, İstanbul’un Bayrampaşa ilçesine bağlı bir mahalledir. Kuzeyinde Kocatepe, kuzeydoğusunda İsmetpaşa ve Yenidoğan mahalleleri, güneyinde ise Terazidere ve Vatan mahalleleri yer alır. Arnavut ve Rumeli kökenlilerin fazla olduğu Altıntepsi’nin 30 bin kişilik nüfusuna, AVM ve iş merkezlerine, sitelerine, spor salonlarına ve okullarına Servis Home ekiplerimiz hizmet vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Altıntepsi’de Servis Home Kalitesi

Servis Home klima servisi, Altıntepsi Mahallesi’nde kişi ve firmalara kaliteli servis hizmeti vermeye devam etmektedir. Uzman ekiplerimiz:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar talepleriniz için adresinize gelmekte, siparişlerinizi çağrı merkezi aracılığıyla almaktadır.

Servis Danışmanlığı

Altıntepsi klima servisi danışmanlarımız klima satın alırken ve satın aldıktan sonra bakım-onarım yaptırırken profesyonel hizmet vermeye devam ediyor. Kapasite tespiti, hava koşullarının ortalaması, mekanın büyüklüğü gibi stratejik adımlarda sizin yerinize karar veriyor. Doğru klima kullanımını öğreterek cihazınızdan maksimum verim almanızı sağlıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları