Altınşehir Klima Servisi – Deneyim ve Teknoloji!

altınşehir klima servisi

Altınşehir klima servisi ile çağdaş çözümler, güvenli kullanım, kaliteli yaşam alanları!

Altınşehir Mahallesi, İstanbul’un Başakşehir ilçesine bağlıdır. Kuzeyinde Güvercintepe; güneyinde TEM karayolu ve Küçükçekmece’ye bağlı Yarımburgaz; batısında Şahintepe, doğusunda Ziya Gökalp mahalleleri yer alır. Yüzölçümü olarak ilçenin en küçük mahallesi olan Altınşehir’de yaşayan 14 bin kişiye, ev ve iş yerlerine, okullara ve AVM’lere klima çözümlerini ekibimiz ulaştırmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Altınşehir’de Servis Home Kalitesi

Altınşehir klima servisi teknisyenlerimiz ve çağrı merkezimiz en hızlı servis hizmetlerini almanız için koordineli şekilde çalışıyor.

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizi karşılamak için yerinde uygulamalar yapıyor.

Servis Danışmanlığı

Altınşehir klima servisi olarak servis danışmanlığımız sayesinde tam ihtiyacınız olan ürünü almanızı sağlıyoruz. Ev ve iş yerleriniz için gerekli olan klimayı işin uzmanı ile birlikte belirlemenize imkan veriyoruz. Ayrıca servis süreçleriyle ilgili bilgilendirme yaparak cihazınızı ne zaman teslim alacağınızı belirtiyoruz. Servis danışmanımız sayesinde tüm süreçler profesyonelce tamamlanıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları