Aksaray Klima Servisi – Güvenilir Servis Desteği!

aksaray klima servisi

Aksaray klima servisi, uzun ömürlü ve dayanıklı cihazlar için uzman destek sunuyor.

İstanbul’un en bilinen semtlerinden biri olan Aksaray, Unkapanı, Fatih, Laleli, Fındıkzade ve Yenikapı semtleriyle komşudur. Tramvay, metro, deniz otobüsü, otobüs ve diğer farklı ulaşım araçlarının merkez noktası olmasından dolayı çok kalabalık bir bölgedir. 10 bini aşan nüfusu ve gün içerisinde bölgeye uğrayan kişi sayısının fazlalığı nedeniyle klima hizmetleri de bölgede önem kazanmıştır. İş merkezleri, okullar, konutlar, dükkanlar ve diğer yapılarda iklimlendirme amaçlı desteği de ekibimiz Servis Home karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Aksaray’da Servis Home Kalitesi

İstanbul’un en hareketli bölgelerinden biri olan Aksaray’da Servis Home ekibi uzman bakış açısı ile servis hizmeti vermeye devam etmektedir. Ekibimiz adresinize gelerek ya da servis merkezimizde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetleri sunulmaktadır.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanlığı ile Aksaray bölgesinde klima alacak olan ev ve iş yeri sahiplerine destek olmaktadır. Aksaray klima servisi olarak en iyi klimayı almanızı sağlarken bakım ve onarım süreçlerinde de bilgilendirme yapmaktadır. Servis merkezimizden yanıt beklediğiniz tüm soruları cevaplandırmaktadır.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları