Akıncılar Klima Servisi – Uzmanından Hizmet!

akıncılar klima servisi

Akıncılar klima servisi, sektörün fark yaratan ekibiyle birlikte her zaman yanınızda!

Akıncılar, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Güngören ilçesine bağlı 11 mahalleden biri. 20 binden fazla nüfusu olan yerleşim yerlerinden olan Akıncılar’da kuzeyde ve doğuda Güngören Merkez; batıda Mareşal Çakmak; güneyde ise Haznedar ve Güven mahalleleri vardır. Servis Home klima servis merkezi olarak bizler de bu bölgeye iklimlendirme hizmetleri sunmaktayız.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Akıncılar’da Servis Home Kalitesi

Mükemmel teknoloji ile hızlı çözümler sunan Akıncılar klima servisi, 20 yılı aşkın deneyimi ile sektördeki tüm ihtiyaçlara çözüm oluyor. Çağrı merkezi ve güler yüzlü teknisyenleri ile arıza ve hizmet talebinizden sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar ihtiyaçlarınız için adresinize geliyor.

Servis Danışmanlığı

Akıncılar klima servisi Servis Home, Servisman klima danışmanı ile satın alma ve servis süreçleri hakkında sizi bilgilendiriyor. Hangi ürünü alacağınıza karar vermenizi sağlarken klima kullanımı hakkında sorularınızı yanıtlıyor. Satın alma ve satış sonrası süreçlerde tam destek veriyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları