Akatlar Klima Servisi – Daha Çok Tasarruf!

akatlar klima servisi

Akatlar klima servisi, kaliteli servis hizmetleriyle tasarruflu ve yüksek performanslı cihazlar sunuyor.

Akatlar, İstanbul Beşiktaş ilçesi sınırlarında yer alan bir semt. Levent ve Etiler semtlerine komşudur. Yeni yapılanmaları ve iş merkezleri ile dikkat çeken bölgede siteler çoğunluktadır. Bölgede bulunan banka, konut, iş merkezleri, spor merkezleri, mağazalar, alışveriş merkezleri, okullar ve diğer binalar için klima çözümlerinde ekibimiz Servis Home destek olmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Akatlar’da Servis Home Kalitesi

Servis Home Akatlar klima servisi bölgenin servis ihtiyaçlarını en hızlı ve garantili şekilde karşılıyor. Çağrı merkezimize ulaştığınızda 40 kişilik teknik ekibimiz ve araç filomuzla:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Akatlar klima servisi Servis Home, ürün satın alırken uzman desteğini size sunuyor. Hangi markayı satın almanız gerektiğini ya da kullanımda nelere dikkat edeceğinizi belirtiyor. Servis uygulamaları ve süreçleri hakkında yeterli bilgiyi sağlıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları