Acıbadem Klima Servisi – İşinin Uzmanı!

acıbadem klima servisi

Acıbadem klima servisi, deneyimi ve çalışkanlığıyla kaliteli hizmet sunuyor…

Acıbadem, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar ilçesine bağlı 33 mahalleden biridir. Kadıköy ve Altunizade ile çevrili olan Acıbadem’in kuzeyinde Küçükçamlıca, doğusunda Ünalan, güneyinde ise yine Kadıköy ilçesine bağlı Hasanpaşa mahallesi vardır. 25 bine yaklaşan bölge nüfusu içinde Acıbadem Hastanesi’nin de olması, mahalledeki iş yerlerinin ve sağlık merkezlerinin sayısını artırmıştır. Servis Home ailesi olarak bizler de bölgedeki konutlara ve iş yerlerine klima çözümlerinde yardımcı olmaktayız.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Acıbadem’de Servis Home Kalitesi

Acıbadem klima servisleri Servis Home, bölgenin klima ihtiyaçlarını deneyimli teknik kadrosu ile en hızlı şekilde karşılıyor. Bize ulaştığınız andan itibaren kaydınızı oluşturuyor ve adresinize gelerek:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı hizmeti sunan Acıbadem klima servisi ekibimiz size hangi klimayı alacağınızdan servis sürecinde dikkat etmeniz gerekenlere kadar detaylı bilgi veriyor. Servis Home olarak bilinçli tüketiciler yetiştirme amacıyla ev ve iş yerlerinizde kullanacağınız en iyi klima ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları