Acarkent Klima Servisi – Deneyim ve Profesyonellik!

acarkent klima servisi

Acarkent klima servisi uzman teknisyenleri ve gelişmiş teknolojisiyle kaliteyi evlerinize getiriyor!

Acarkent, İstanbul’un Beykoz semtinde yer alan bir mahalledir. Gelişmiş villa ve yapıların yer aldığı Acarkent’te doğal zenginlikler de dikkat çekmektedir. Beykoz’un yemyeşil atmosferine sahip olan mahalle için Acarkent klima servisleri desteğini ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Acarkent klima servisi ev ve iş yerlerindeki klimalarda görülen arıza ve bakım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Acarkent’te Servis Home Kalitesi

İstanbul’un her yakasına hizmet götüren ekibimiz 20 yılı aşan sektör deneyimi sayesinde güvenilir klima tamiri ve bakımı yapmaktadır. Acarkent klima servisi ekiplerimiz ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinizde hizmet vermektedir.

Servis Danışmanlığı

Klima satın alırken karar veremiyorsanız, ofis klimaları mı yoksa kaset tipi klimalar mı daha iyi merak ediyorsanız ServisMan klima danışmanlarımız sizlere ücretsiz olarak hangi klimayı alacağınızdan nereye monte edileceğine kadar uzman bilgilendirmede bulunuyor. Acarkent klima servisi danışmanlarımız da cihazınızın bakım ve arıza çözümleri hakkında sizleri bilgilendiriyor. Sorunsuz bir klima tamiri ve bakımı süreci geçirmeniz sağlanıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları